אודות

משרד עו"ד אהרן-שוורץ הוא משרד עורך דין בפתח תקווה, החל משנת 1976.
משרדנו מעניק ליווי משפטי בעסקאות מקרקעין ונדל"ן, דיני משפחה וגירושין, צוואות, ירושות וטיפול בתיקי הוצל"פ.

מומחיות המשרד מתמקדת בהובלת אסטרטגיה משפטית וניהול הליכי גישור המבוססת על ראייה מערכתית תומכת המשלבת פרקטיקה משפטית מגשרת ומיטיבה לצדדים המעורבים . הגישה המערכתית לפיה אנו פועלים מאפשרת ללקוחות המשרד את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים מקצועיים אשר משלימים את מעטפת הייצוג שלנו ויוצרים סינרגיה משפטית המבטיחה תוצאות, כגון: יועצים פנסיונים, יועצי משכנתא, חוקרים פרטיים, יועצים זוגיים ושמאי מקרקעין.

הדרך והחזון

אנו מאמינים ופועלים בגישה של WIN-WIN בניהול חוזים, הסכמים והליכי גישור תוך התחשבות בכל הצדדים על מנת לאפשר עסקה מוצלחת והסכמים טובים לטווח ארוך. משרדנו חרט על דגלו הקפדה על סטנדרטים של מקצועיות גבוהה, יושרה, שקיפות, דיסקרטיות ואמינות.

אנו מחויבים להתעדכן בענייני פסיקה וחקיקה ולנהל תהליך משפטי יעיל ומוגדר  בלוחות זמנים ותקציב תוך ליווי אישי ומחויב בכל שלבי התהליך.

הצוות שלנו

את המשרד מנהלים יחדיו עורכת הדין ליהי שוורץ (LLB) ועורך הדין שאול אהרן (LLB) יחד עם צוות אדמיניסטרטיבי תומך ומומחים מקצועיים מובילים בתחומם. לעורכי הדין שוורץ ואהרן ניסיון רב שנים בליווי וייצוג משפטי, כתיבת חוזים והסכמים וניהול תיקי הוצל"פ.

צרו עמנו קשר בטלפון
או מלאו פרטיכם בטופס
ונשמח לייעץ לכם
דילוג לתוכן