מקרקעין ונדל"ן

אהרן, שוורץ הוא משרד עורך דין מקרקעין בפתח תקווה. משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין. לרוב, העסקה הגדולה והחשובה ביותר בחייו של האדם הפרטי היא רכישת דירה או בית מגורים. לפיכך, אין להקל ראש בכך, אין להתפשר על הייצוג המשפטי ועל איכות הבדיקות המקדמיות ויש לפנות אל עורך דין נדל"ן בפתח תקוה. הניסיון הרב שצבר המשרד בתחום המקרקעין מאפשר לנו לספק שירותי ייעוץ משפטי לכל שלבי העסקה, הכוללים רכישת זכויות, ניהול מו"מ, עריכת חוזים מול גורמים שונים, הסכמי ליווי פיננסי ורישום העסקה במרשמי המקרקעין, משרדינו דואג ללוות את הלקוחות בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.

שרותי המשרד

  • ניהול עסקאות נדל"ן ומקרקעין כולל בדיקת היתכנות כלכלית וסטטוס תכנוני: בבחינה ובתכנון מס מראש קודם לביצוע עסקת נדל"ן.
  • ניהול התקשרויות וליווי מו"מ: משרדינו דואג ללוות את הלקוחות בכל שלבי העסקה עד להשלמתה.
  • עריכת הסכמי מקרקעין: הסכמי מכר, הסכמי העברה ללא תמורה, הסכמי תמ"א 38, הסכמי שכירות וכדומה.

  • ליטיגציה וניהול תיקים בבית המשפט ובפני המפקחים על רישום המקרקעין בנושאים מגוונים: בעלות במקרקעין, חזקה במקרקעין, פינוי מושכר, הליכים לביטול ואכיפת הסכמי מכר, תביעות בקשר לדיירים סרבנים וכדומה. משרדנו מייצג בלשכות המפקחים על רישום המקרקעין בתביעות בין דיירים ו/או תביעות בין נציגות הבית המשותף לדיירים וכן בהליכים מינהליים לרבות בקשות לתיקון רישומים בלשכת רישום המקרקעין.
  • בתים משותפים: רישום בית משותף, תיקון צו בית משותף, סכסוכי שכנים, ליווי וייעוץ בהליכי תמ"א 38 והתחדשות עירונית וכדומה.

  • רישום: רישום זכויות בלשכת רישום המקרקעין ובמינהל מקרקעי ישראל, רישום הערות אזהרה וכדומה.

  • דיווח לרשויות המס: מאחר ובין היתר יש לדווח על העסקה לשלטונות מיסוי מקרקעין, יש צורך בבחינה ובתכנון מס מראש קודם לביצוע העסקה, עריכת שומות עצמיות למס שבח, מס רכישה, ביצוע פריסת מס השבח במקרים מתאימים, השגות על שומות לפי מיטב השפיטה, עררים וכדומה, הכל במטרה לבצע תכנון מס לגיטימי אשר יחסוך לכם תשלומים מיותרים.

  • ייצוג בוועדות התכנון השונות: הגשת התנגדויות לבקשות להיתר בנייה, הגשת עררים על החלטות ועדות תכנון מקומיות וכדומה.

משרדנו מעניק את שירותיו המקצועיים ללקוחות מרוצים רבים באיזור המרכז, פתח תקווה, רמת גן, כפר סבא, רעננה, גבעתיים, הוד השרון, רמת השרון והסביבה

שירותים נוספים במשרד

משפחה

תפקידו של עורך דין לגירושין בפתח תקוה הוא לסייע לכם בכל מצב של בעיה משפטית הקשורה לבני משפחותיכם. חשוב לדעת כי סכסוכים במסגרת המשפחה עלולים להגיע לעוצמות חזקות במיוחד ויכולים לגרום לקבלת החלטות שגויות…

הוצל"פ

ההוצאה לפועל היא זרוע של רשות האכיפה והגבייה, ותפקידה הוא מימוש ואכיפת הליכים אזרחיים של גביית חיובים, כגון: שעבודים שטרות, חובות, אך לעיתים מדובר בסעד לביצוע פעולה מסוימת, כגון סילוק יד מדירה….

צרו עמנו קשר בטלפון
או מלאו פרטיכם בטופס
ונשמח לייעץ לכם
דילוג לתוכן